sovision

so Sherman הוא מותג בעל קונספט חדשני, שנולד מתוך הבנה עמוקה של הצורך במוצרי ריהוט ועיצוב שיכולים להשתנות בהתאם להתפתחות התא המשפחתי או העסקי, ולהתאים עצמם לצרכים המשתנים עם הזמן, ולרצון בהתחדשות סגנונית.

מוצרי המותג מבוססים על פטנט מגנטי ייחודי, המאפשר שינוי והחלפת כיסויי פלסטיק בדוגמאות מגוונות, על מוצרי בסיס קבועים מאלומניום. המותג ומוצריו הם פרי רעיון מקורי של מייסדת המותג, המעצבת אורית שרמן נהרי, ופיתוח של צוות קריאייטיבי בהובלתה, הכולל אנשי מקצוע מהמובילים בתחומם בישראל: מעצבים תעשייתיים, גראפיים ויועצי צבע וטרנדים.

so Sherman חקק על דגלו להיות מותג המוביל חדשנות ועיצוב ברמה בינלאומית, מבלי להתפשר על ייצור ישראלי, החל משלב הרעיון ועד הפיתוח והייצור. למימוש החזון גייסה אורית, את מפעל י. שרמן שבצפון הארץ, שהוקם על ידי אביה, יוליאן שרמן ז”ל. מפעל י. שרמן מונה מאות עובדים ומוביל בתחום הזיווד האלקטרוני בישראל עוד משנת 1971.

oritsherman

אורית שרמן נהרי, מייסדת המותג so Sherman, היא מעצבת פנים המתמחה בהום סטיילינג מותאם לכל לקוח. אורית היא בעלת תואר ראשון בתקשורת חזותית, והיא הרוח היצירתית המובילה את צוות הפעולה הקריאטיבי של המותג, הכולל מעצבים תעשייתיים, גראפיים ויועצי צבע וטרנדים.

 

אורית מספרת:

“מפעל המתכת המשפחתי שהקים אבי, הוא תבנית נוף מולדתי. במסדרונות האפרפרים העברתי ימים רבים משנות ילדותי ונעורי, בחלומות צבעוניים על אמנות ויצירה, וכשסיימתי את לימודי התקשורת החזותית, התחלתי במסע להגשמת החלומות הללו. באופן טבעי, אבי פתח לי שער ראשון להגשמת החלום, ויחד איתו ועם מהנדסי המפעל התחלתי בעיצוב ליין מצומצם של מוצרים שונים, שמכרתי בגלריות ובירידים.

בהמשך דרכי המקצועית, פניתי ללימודי עיצוב פנים והום סטיילינג, וגם כמעצבת בתים, הקפדתי תמיד לשלב מוצרי ריהוט ואמנות בתכנוני ובעיצובי. עם השנים והנסיון המקצועי הרב שצברתי, גבר בי הצורך לחזור ולגעת שוב בחומרים שעבורי הם בית, עוגן ובסיס, אולם הפעם ממקום בוגר ובשל יותר, כמעצבת וכאמנית.

עבורי, so Sherman הוא ההוכחה, שכשחולמים באמת, מגשימים.

זה חלום על מתכת שמרגישה רכה ועגולת פינות, צבעונית ומשמחת, חלום על מוצר שמשתנה בהתאם לכל חלל ולטעמו של כל לקוח, ונראה תמיד כאילו יוצר כפריט custom made. זה חלום שיכולתי לצקת לתוכו את כל הצבעים, הטקסטורות, הגוונים ומצבי הרוח המנוגדים, וליצור טווח עשיר ומבחר שמתחדש כל הזמן. וזה בעיקר אותו חלום של ילדה קטנה, שלא מוכנה לוותר על חלומות. אני בטוחה שלו היה זוכה לראות, היה אבי מתמלא נחת וגאווה”.

soteam

צוות הפעולה הקריאטיבי של so Sherman, בהובלתה של מייסדת המותג, אורית שרמן נהרי, כולל את אנשי המקצוע המובילים בתחומם בישראל, ביניהם:

פריים – משרד בוטיק לעיצוב מוצר מייסודם ובראשותם של עמרי בר זאב, איתי עמיר ודוד קלר – המשרד מתמחה באסטרטגיה ופיתוח מוצרי צריכה טכנולוגיים ומוצרים רפואיים, ועוסק בפיתוח חוויות שימוש חדשות והצגת קונספטים עיצוביים מהפכניים.  המשרד זכה בפרסי עיצוב, ביניהם פרס  iF , A design award  ,Good design ו RedDot.

עמנואל רפופורט (מנו) – מעצב מנחה לתהליכי מיתוג ועיצוב. מאנשי המיתוג הבולטים בישראל, בעל נסיון מקצועי רב שנים.  מייסד בית הספר הגבוה לעיצוב ״אסכולה״. לשעבר מנכ”ל ובעלים של סטודיו ״גרפיקדיזיין״.

עינת פרוסט – מעצבת, ובעלים של סטודיו מישקה ושושקה הסטודיו בראשות עינת מתמחה במיתוג, בניית אתרים ואפליקציות, ומתמחה בעיצוב אריזות.

גיל רויטר- מעצב, אוצר ויזם- בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר ולימודי תעודה בתחזיות עיצוב לעולם האופנה והטקסטיל בבית הספר CSM בלונדון. לגיל נסיון עשיר בעבודה עם חברות צבע ועיצוב מקומיות ובינלאומיות.

חברת מדנט – החברה בראשות דורון ונונו, היא חברת בת של חברת י. שרמן זיווד ואלקטרוניקה בע”מ, ועוסקת בדפוס משי, הדפסות דיגיטליות וחיתוך של חומרים מיוחדים.

ordernow

soshermansoyou

Call Now Button